Opstalverzekering vergelijken?

Postcode Huisnummer

Opstalverzekering Heusden

Via de opstalverzekering in Heusden – in de volksmond ‘woonhuisverzekering’ – verzeker je schades m.b.t. de woning wat gerelateerd is aan zaken als aanrijding en aanvaring, brand, inbraak, diefstal. Het begrip opstal slaat op; alles wat nagelvast zit aan jouw huis. Een voorbeeld is geplante bomen, en tevens de heg. Het is niet verplicht, maar kan voor huiseigenaar veel zekerheid bieden. In het geval je een hypotheek afsluit is het vaak wel noodzakelijk. Voor velen is het huis het meest kostbare bezit. Met behulp van deze website vergelijk je moeiteloos vele opstalverzekeringen van erkende verzekeringsmaatschappijen zoals Zelf, Aon Direct of Nederlanden van Nu op service en prijs. Prijzen verschillen per regio. Kies een geschikt woonpakket in Heusden, gemeente Asten, Noord-Brabant.

Opstal Inboedel All-Risk Voordeel Beoordeling Premie Berekenen
fbto-verzekering Eén complete Woonhuisverzekering!
unive-verzekering Altijd pakketkorting
ohra-verzekering Direct Schade Herstel service
Beste service
aegon-verzekering 24/7 praktische hulp
nationale-nederlanden-verzekering Tot wel 20% pakketkorting mogelijk.
Overige verzekeringsmaatschappijen
inshared-verzekering Zonnepanelen meeverzekerd
centraal-beheer-verzekering Herstel of schadebedrag uitkering
ditzo-verzekering Zelf eigen risico bepalen
hema-verzekering Eenvoudig online afsluiten

ProvincieNoord-Brabant
GemeenteAsten
(Regio) nummer0493 (+31493)
Bewoners 16580
Postcodes5725
BuurtenAsten
Plaatsen in de omgevingverzekering-ommel, opstalverzekering-leende, polis-luyksgestel, verzekering-duizel, woonhuisverzekering-duizel en baarlo
opstalverzekering-heusden

Zelf woonhuisverzekering vergelijken in Heusden, maart 2024

Zo’n woonhuisverzekering verzekert schade aan jouw huis. Voorbeelden zijn schade door diefstal, storm (vanaf windkracht 7), brand, blikseminslag. Goed om te weten: Deze dekking sluit je af voor schade aan zaken die vastzitten aan de woning. Onder andere de waterafvoer. Het is wat anders dan een inboedelverzekering (aan de hand hiervan krijg je een uitkering voor “losse” spullen als strijkijzer/-plank of een beschadigde vloer). Welke opstalverzekering moet ik kiezen voor mijn huis in Heusden? Neem hiervoor de volgende zaken in acht:

  • Voorwaarden: Wat voor schades zijn gedekt?
  • Klantenservice: Wat gebeurt er als mijn huis beschadigd is?
  • Beoordeling: Hoe bevalt de opstal-dekking bij andere klanten?
  • Prijzen: Hoe duur is de polis per maand?
  • Vrijwillige eigen bijdrage: Ben je verplicht een eigen risico te betalen?
Als je een opstalverzekering vergelijken gaat voor een huis in Heusden, raad men altijd aan uitgebreid te vergelijken, niet puur de goedkoopste opstalverzekering in Heusden. Op het moment dat er iets met jouw huis gebeurt (bijvoorbeeld door brand of explosie, een flinke storm (vanaf windkracht 7), inbraak en diefstal, een omgevallen boom), dan behoren in het bijzonder de schadeafhandeling en dekkingen goed geregeld te zijn. Middels onze service-tool vind je direct uit welke optie bij je past. De maandelijkse premies bedrijven zoals FBTO en/of Univé schommelen tussen €8,5 – €13,5. Voer in de bovenstaande vergelijker in waar jouw verzekering aan moet voldoen, bereken de premie, en filter pas hierna op prijs. Zodoende voorkom je onderverzekering. Bekijk ook ZLM dekking.

Benodigde tijd: 2 minuten.

Mijn huis verzekeren, hoe werkt dat?

  1. Persoonlijke gegevens

    Start met het invullen van de geboortedatum, postcodegebied (5725) huisnummer, en gezinssamenstelling.

  2. Kenmerken van de woning

    Wat belangrijk is: kenmerken huis, dakconstructie (plat, riet), aantal kamers, totale oppervlakte en opleverdatum van de woning.

  3. Afwerking van jouw huis

    Hoe kwalitatief is de badkamer en keuken en omschrijf de globale afwerking van de woning.

  4. Premies berekenen

    Je ziet nu de beschikbare verzekeraars die matchen met jouw zoekvraag.

  5. Polis afsluiten via internet

    Een polis afsluiten of juist overstappen regel je snel via het internet.

Wat kost mijn opstalverzekering per maand?

Veel Nederlanders vragen: hoe duur is een opstalverzekering in Heusden? De “normale” polissen variëren tussen de €5,5 tot €14,75. Het feitelijke maandbedrag is in de praktijk uiteraard per persoon wisselend. Deze factoren zijn van belang:

  • Soort dekking
  • Herbouwwaarde
  • Bouwdatum
  • Postcode
  • Het eigen risico
Goedkoopste opstalverzekering berekenen
Langs welke weg vind ik een voordelige woonhuisverzekering voor woningen in Heusden? Heel eenvoudig: open de vergelijkingstool. Specificeer jouw situatie, klik alle af te sluiten modules aan, bereken de premie, en neem het beste aanbod. Wat dacht je bijvoorbeeld van De Nederlanden van Nu Inboedelverzekering en ook Centraal Beheer Inboedel/Opstal (Extra uitgebreid). Heb je hulp nodig? Je kunt ook terecht bij een verzekeringsadviseur in Heusden.

Direct vergelijken

Eenvoudig de beste opstalverzekering in Asten afsluiten? Check de best gewaardeerde of de meest betaalbare aanbieder voor postcodegebied 5725.

Vaak afgesloten woonverzekeringen in Noord-Brabant in maart 2024

  • Ditzo Woonhuisverzekering (Allrisk)
  • Allsecur Compleet
  • Aegon Opstal Basis
  • Delta Lloyd Verzekeringspakket (Extra Uitgebreid)
  • ANWB Woonpakket Plus
  • SNS Inboedel en opstal
  • ZLM Inboedel
  • Nationale Nederlanden Inboedel Maatwerk (Extra Uitgebreid)

Nog meer korting met een woonverzekering

Naast een opstalverzekering heeft vrijwel elk huishouden ook een inboedelverzekering. Wat wij aanraden is de inboedel- en opstalverzekering aan te vragen bij één maatschappij. In het geval van schade rondom je woning, kom je niet in onenigheid over wie welke schade vergoedt.

5 voordelen van een woonverzekering
  1. Pakketpolis-voordeel
  2. Overzichtelijk
  3. Geen onenigheid wie welke schade vergoedt
  4. Besparen op polis- en administratiekosten
  5. Één maandelijkse nota
Wat past nog meer in mijn verzekeringspakket?
Er zijn nog meer modules die je kunt toevoegen. De aansprakelijkheidsverzekering is dan niet te missen. Tevens zit de (doorlopende) reis-, auto-, en rechtsbijstandverzekering gewoonlijk in het combinatie-verzekeringspakket (combinatiepolis). Wat je ook steeds meer ziet: brommerverzekering, motorverzekering, ongevallenverzekering, caravanverzekering, huisdierenverzekering.

Een allrisk opstalverzekering op maat

De All risk opstalverzekering heeft de beste polisvoorwaarden, en verzekert jou tegen vrijwel elke soort schade. Ook in het geval jij per ongeluk iets stuk hebt gemaakt. Denk dan aan schade door olie, rook en roet, diefstal, vandalisme, brand en olie, rook en roet, inbraak en diefstal, een flinke storm (vanaf windkracht 7), een omgevallen boom. Niet vergeten: er zitten zeker grenzen aan de all risk woonhuisverzekering. Schade na aanleiding van aardbevingen, normaal huishoudelijk gebruik, roekeloosheid en opzet, constructie- of installatiefouten of vocht dat door de muren komt, weersinvloeden, storm en wind onder de windkracht 7, rook en roet uit open haard, bevroren leidingen en fundering- of glasschade staat vaak buiten de polis. Hieronder tref je praktische informatie over thema’s waar soms onduidelijkheid over is:

  1. Zonnepanelen
    PV-panelen zitten “nagelvast” aan het dak. Derhalve zijn ze gewoon meeverzekerd. Heb je een huurwoning? Dan heb je geen opstalverzekering. Panelen verzeker je aan de hand van het huurdersbelang. Een losse zonnepanelenverzekering is doorgaans geen noodzaak.
  2. Glasverzekering
    Glasschade door o.a. brand of vandalisme zit vaak bij de polis in. Toch, een ruit die perongeluk wordt ingegooid valt niet onder de opstalpolis. Hiervoor neem je een aparte glasverzekering.
  3. Garage of bijgebouwen
    Zo’n garage, volière, overkapping, schuur en opzichzelfstaande hokken zitten in de meeste opstalverzekeringen. Advies: neem het aantal M2 van bijgebouwen op in de totaalberekening. Sommige verzekeraars werken met een maximum aantal M2 voor schuurtjes e.d.
  4. Tuin
    De opstalverzekering dekt meer dan je denkt. Genoeg verzekeraars keren vergoedingen uit bij problemen met de tuin, zoals schade aan schuurtjes. Soms is ook de tuinverzekering dan geen overbodige luxe. Relevant in wijken zoals: Asten, Heusden, Ommel, Wijk 08, Wijk 09.

‘Mijn spullen met een gerust hart achterlaten

V. Post, Heusden (maart 2024)